İddaa Tahmin Sitesi Oluşturarak Para Kazanmak

iddaa-tahminleri

İnternetten para kazanma yollarının arasında İddaa ve maçlar ile aranız güzelse ve başarılıysanız neden bunu kupon kazanmanın yanı sıra ek gelir olarak kullanmayasınız değil mi? Neler yapılabilir biraz araştırmalar sonucunda aşağıda ki makalemizde siz değerli okurlarımıza biraz bilgiler toparladık;

“İddaa” da ne kadar başarılısınız?
İlk olarak kendiniz bu işte ne kadar yetenek sahibisiniz eğer bu işte beceri ve tecrübe sahibiyseniz sizin kullanıcılarınıza güvenli ve yüksek oranlı kazandıran maçlar verebileceğinize inanıyorsanız ilk ve en zor maddeyi geçtik demektir… Çünkü herkes tahmin yapabilir ama güvenilir olmanız burada en önemli noktadır ve güven olduğunda hem kullanıcılarınız hemde siz kazanmış olacaksınız..

Peki nasıl yapılır? Nasıl kazandırıp, kazanırım?
Herşeyden önce kendinize bir blog/web adresi açmanız bu konunun temel taşı diyebiliriz. Sosyal medya aracılığı ilede bu tür paylaşımlarda bulunabilirsiniz ancak daha önceki yazılarımızdanda bulabileceğiniz ve okuyabileceğiniz gibi “web sitesi” nin önemi çoktur.
Web sitenizi internetten araştırmalar veya webmasterlara danışarak yaptırmanız konusunu hızlıca geçtikten sonra aslında pekte birşey kalmıyor. Yapmanız gereken kendi güvendiğiniz ve analizini sağlam yaptığınız maçları kullanıcı/okurlarınıza ücret karşılığında iletmeniz kalıyor. Burada ki dikkat edilmesi gereken konulardan biri ise bu işi yalan yanlış ticarete döküp kimsenin ekmeği, kimsenin rıskı ile oynanılmamasıdır.

Web sitesi içeriği tamami ile size kalmış bir tasarım olabilir ama kullanıcıları yormayan basit düzey bir tasarım ile üyelik paneli oluşturduğunuzda emin olun yeterli olacaktır. Sonrası sizin analizinizde bitmektedir.

Bir önceki yazımız olan İnternet Üzerinden Para Nasıl Kazanırım? başlıklı makalemizde ek gelir, ek gelir işleri ve hızlı kazan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın