Affiliate Marketing İle Para Kazanma

Affiliate Marketing İle Para Kazanma

Affiliate marketing işi ile para kazanma, internette hızlı para kazanma yollarından biri. Affiliate marketing işi nedir, dilerseniz öncelikle bu soruyu cevaplandıralım. Efendim Affiliate Marketing işi, internet üzerinde dijital ürünlerin satışına aracı olarak komisyon kazanma işidir. Bu işi dünyada ciddi olarak yapan ve güvenilir olan iki firma var. Clickbank ve Amazon firmaları. İnternetin yeni yeni ülkemizde yayıldığı dönemlerde Affiliate Marketing işinden ayda 2000 dolar para kazanan biri olarak söylüyorum, o iş birçok insanı zengin etti. Yüz binlerce lira borç batağında olan insana umut oldu. Bu insanlar kısa sürede borçlarını sıfırladılar ve artıya geçtiler, araba aldılar, ev aldılar ve iş yerleri açtılar. 2000’li yıllarda çok popüler olan bu iş hala hızlanarak artıyor.

Affiliate marketing İle Para Kazanma için yol haritası

  • Clickbank sitesine üye olun.
  • Ürün analizi yaparak orada en çok satılan ürünleri tespit edin.
  • Ürünleri Google Adwords alanında ya da kendi sitenizde tanıtın.
  • Satılan her ürün için Cilickbank size 20-30-40 dolar komisyon yazacaktır.
  • 50 doları aştığınızda sizlere Amerika’dan Fargo Bank çeki gönderilecektir.
  • Çeki alarak herhangi bir bankada bozdurabilirsiniz.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: