Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 1

Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 1

Az sermaye ile kurabileceğiniz web tabanlı iş fikirleri il karşınızdayız. Bilgi ve becerilerinizi internet sitenizden online olarak pazarlayarak az bir sermaye ile kazanç elde edebilirsiniz. Sizlere tanıtacağımız web tabanlı iş fikirleri arasında bilgi, beceri ve eğitiminize uygun olanları seçerek deneyebilirsiniz. Özellikle az bir sermaye ile kurulabilecek işleri derledik.

Marka Müziği Üretimi

Marka Müziği Üretimi

Müzik eğitimi aldıysanız ya da kendinizi müzik alanında geliştirdiyseniz bu iş tam size göre. Çok az bir sermaye ile marka müzikleri üretimine başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey gerçek anlamda bir synthesizer ve müzik yeteneğiniz. Bu alet ile basit bir kuş sesinden müzik aletlerine kadar her şeyin sesini oluşturabilmeniz mümkün.

Çevrenizden de görebileceğiniz gibi hemen her firmanın müziği ve reklam cıngılı denen tanıtım müzikleri var. Alış veriş merkezlerinden mahalle marketlerine kadar birçok firma kendi tanıtım müziklerine sahip olmak istiyor.

Marka müziği piyasası tüm dünyada hızla büyüyen bir piyasadır. Müzik analındaki yeteneklerinizi bu şekilde paraya çevirebilirsiniz.

Satış yapacağınız yerler sadece firmalar olmayacaktır. Evlilik yıldönümü, doğum günü davetleri gibi kişiye özel müzik üretimi de gerçekleştirebilirsiniz. Hatta ABD’de ortaya çıkan yeni bir trendle yazarlar, yazdıkları kitapların arasına rahatlatıcı müzik CD’leri koyuyor. Müzik hayatımızın her alanında var. Markalar da temsillerinin ve tanıtımlarını bir bölümünü marka ve reklam müzikleri ile gerçekleştiriyor.

Web tabanlı iş fikirleri arasında yer alan marka müziği üretimi ile ilgili internet sitenizi kurabilir ve pazarlamanızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

İK İçin Grafoloji Yazı Kursu

İK İçin Grafoloji Yazı Kursu

Türkiye’de grafoloji teknikleri kullanarak eleman alımı var mı bilmiyorum ama özellikle Fransa’da bu durum oldukça yaygındır. Grafoloji uzmanları kişinin el yazısına bakarak kapsamlı kişilik analizleri yapıyorlar. Oldukça isabetli bu tahminlerin Amerikan filmlerinde suçluların psikolojik analizlerini yapmak için kullanıldığını görmüşsünüzdür. Bu işlem ilginç bir şekilde işe alımlarda da kullanılmaya başlandı. İyi eğitim veren bir grafoloji kursundan ders alarak siz de bu alanda web tabanlı hizmet veren bir işletme açabilirsiniz. Kursu Fransa gibi bu işin en iyi yapıldığı ülkelerden birinde almanızı tavsiye ediyoruz.

Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 2 Yazımıza Devam Etmek İçin Tıklayınız.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: