Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 2

Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 2

Az sermaye ile kurabileceğiniz web tabanlı iş fikirleri ile alakalı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu makale web tabanlı iş fikirleri ile ilgili yazı dizimizin ikinci parçası olacak. Yazı dizimizi takip ederek az bir sermaye ile girişebileceğiniz iş fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere önerdiğimiz işlerden birini seçmeseniz bile burada göreceğiniz bir fikir aklınızda başka bir fikrin belirmesine yol açabilir.

Online Makyaj Stüdyosu

Online Makyaj Stüdyosu

Makyajla bir insanın nasıl baştan aşağı değiştirildiği malumunuz. Kötü bir makyaj en güzel yüzleri bile oldukça kötü gösterirken iyi bir makyaj en sıradan yüzleri peri kızı gibi gösterebilir. Makyaj alanında kendinizi yetkin görüyorsanız online makyaj stüdyosu fikrini deneyebilirsiniz.

Makyajla ilgili yazılarınızı yayınladığınız bir site oluşturun. Sitenize yazılarınız sayesinde trafik gelmeye başlayacaktır. Sosyal medya hesaplarınızdan site tanıtımınız yaparak sitenizin kısa sürede yüksek hit almasını sağlayabilirsiniz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılardan kişisel makyaj tüyosu almak isteyenlere belirli bir ücret karşılığında makyaj danışmanlığı yapabilirsiniz. Danışmanlık isteyen kişinin yüzünü iyi gösteren birkaç basit fotoğraf atması yeterlidir.

Sitenize makyaj malzemeleri satan firmalardan sponsorluklar ve reklamlar alabilirsiniz. Bu sayede de kazanç sağlarsınız. Kozmetik firmaları ile satış ortaklığı anlaşmaları yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Sanal Takı Tasarım Atölyesi

Sanal Takı Tasarım Atölyesi

Web tabanlı iş fikirleri arasında özellikle kadınların ilgisi çekecek bir diğer iş fikri de sanal takı tasarım atölyesidir. Yaptığınız takı ve süs eşyaları tasarımlarınızın videolarını paylaşarak takipçilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Yaptığınız malzemeleri denemek isteyenlere malzeme satabilirsiniz. En iyi kazanç yöntemlerinden biri de yaptığınız el işi ürünlerini alacağınız siparişlere göre satmaktır. Sanal takı tasarım atölyesi çok karlı bir iş olabilir.

İşinizin pazarlama ve sunumuna dikkat ederseniz kısa sürede hayal bile edemeyeceğiniz kadar büyüyebilirsiniz. Kısa sürede yeni elemanlar almanız gerekebilir.

Ürünlerinizin pazarlama ve tanıtımları için sosyal medyayı kullanmayı ihmal etmeyin. Sosyal medya size bedava tanıtım ve reklam imkanları sunar.

Az sermaye ile gerçekleştirebileceğiniz web tabanlı iş fikirleri yazı dizimiz devam edecektir. Diğer yazılara da göz atmayı unutmayın.

Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 3 Yazımıza Devam Etmek İçin Tıklayınız.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: