Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 4

Az Sermaye ile Kurulabilecek Web Tabanlı İş Fikirleri – 4

Az sermaye ile kurabileceğiniz web tabanlı iş fikirleri yazı dizimizin son bölümüne geldik. Umarız zihin açıcı etki yaratabilmişizdir. Amaçlarımızdan biri de yeni iş fikirleri üzerinden düşünmenizi sağlayarak yeni iş ilhamları yakalamanız. Okuduğunuz bir iş fikri size hitap etmese de beyninizdeki belirli noktaları harekete geçirerek, hayatınızın iş fikirleri önünüze serebilir. İnternet üzerinden az sermaye ile bilgi, birikim ve tecrübelerinizi pazarlayarak para kazanabileceğiniz yeni iş fikirleri yazının devamında.

Online Karikatürist

Online Karikatürist

Gelişen bilgisayar teknolojisi her şeyi kolaylaştırıyor. Karikatür çizmekte onlardan biridir. Özel yazılımlar ile çok bir çizim beceriniz olmasa bile yaratıcılığınızı kullanarak mükemmel karikatürler hazırlayabilirsiniz. Zaten karikatür sanatı çizim yeteneğinden çok yaratıcılık ve espri anlayışının gelişmiş olması ile ilgilidir.

Online karikatüristlik en az sermaye isteyen iş fikirleri arasındadır. Sanal karikatür çalışmalarınızı pazarlayarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. ABD’de ortaya çıkan bir trend de karikatürleri çerçeveletip duvara asmak. Özellikle stres dolu iş yerlerinde görenlere bir rahatlama ve nefes alma imkanı sağlayan karikatürler ABD’de kapış kapış gidiyor. Bu trendin tüm dünyaya yayılacağını bilmek için kahin olmaya gerek yok. Birçok konuda trend belirleyici olan Amerikan pazarı bu gibi konularda pek yanılmaz.

Siz de yeteneğinize güveniyorsanız karikatürlerinizi pazarlayabilirsiniz. Üstelik açacağınız web sitesi ile pazarlama işini tüm dünyaya yayabilirsiniz. İngilizceye hakimiyetiniz varsa, İngilizce karikatürler hazırlayarak başta ABD olmak üzere tüm dünyaya satış gerçekleştirebilirsiniz.

Bulmaca Tabanlı Reklam Tasarımları

Reklamcılık dünyasının nasıl bir değişim geçirdiğini yaşayarak takip ediyoruz. Dijital dünya her geçen sene reklam pastasından aldığı payı büyütüyor. Firmalar ve reklam ajansları reklamlarla daha etkili olabilmek için yeni reklam metotları geliştiriyor. Bunlardan en ilginçlerinden biri de bulmaca tabanlı reklam tasarımları.

Bu tip reklamlar markayı kullanıcının zihnine iyice yerleştirirken eğlendirmeyi amaçlıyor. Özellikle yurt dışında oldukça popüler reklam uygulamalarından biridir. Siz de İngilizce bulmaca içerikli reklam tasarımları yaparak yurtdışına satabilirsiniz. Bulmaca tabanlı reklam tasarımları, online iş fikirleri için harika bir örnek teşkil eder.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: