Clickbank Satış Ortaklığı

Clickbank Satış Ortaklığı

Clickbank Satış Ortaklığı para kazanmanın en profesyonel yoludur. Clickbank.com sitesinde dijital ürünler var. Bu ürünlerin sahipleri, ürünü pazarlayanlara satanlara 40 dolar 50 dolar satış başı komisyon ödüyorlar. Mükemmel değil mi?

Clickbank Satış Ortaklığı

Ürünü nasıl seçeceğim? Çok kolay Semrush.com sitesinde bu hafta bu ay çok satan ürünlerin popülaritesi grafize ediliyor. İncelersiniz ve çok satan ürüne ortak olursunuz. Kendi linkinizi alırsınız ve bu linki;

  • Forumlarda,
  • Blog sitelerde,
  • kendi sitenizde,

paylaşırsınız. Ya da Gogle Adwords alanında reklam verirsiniz. Reklamınıza tıklayanlar eğer ürünü satın almaya karar verirse komisyon alırsınız. Yoksa havanızı alırsınız ve Adwords alanında her tık başı kredi kartınızdan para kesilir. 100 kez tıklanan ve 1 satış gerçekleştiren ürünler başarılı sayılabilir. Adwords alanında yayınlanan reklamlarınız için ülke seçimi yaparak, amele çapulcu beleşçi popülasyonun reklama tıklayarak ve ürünü satın almayarak size para kaybettirmesini engellemek için, ürünün hangi ülkelerde çok satıldığını semrush.com gibi analiz sitelerinden öğrenerek bazı ülkelerde bu reklamınızın yayınlanmasını bloke edebilirsiniz.

Clickbank Satış Ortaklığı profesyonel bir iştir ve İngilizce bilmeyi, web site tasarlamayı gerektirir. Eğer bu iki cevheri taşıyorsanız dolar milyoneri bile olabilirsiniz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: