Download İle Para Kazanmak

Download İle Para Kazanmak

Download İle Para Kazanmak yine beyin gücü gerektirmeyen sadece sınırsız ve hızlı internet ile bol bol boş zaman gerektiren bir iştir. İkisine sahipseniz zaten işsizsiniz demektir ki, işsizlikten para kazanma kavramını hayata geçirmek üzeresinizdir.

Download İle Para Kazanmak

Torrent sitelerini bilirsiniz. Bilmiyorsanız öğreniniz. Çok büyük GB dosyaların filmlerin belgesellerin kitapların hikayelerin, dokümanların barındığı bir platformdur. Bu platformda bulunan dosyalar 30-40 GB kapasiteye ulaşır. Yeni çıkan filmler, vizyon filmleri, ayıp filmler ve binlerce şeyi indirerek ve bunları satarak muazzama yakın paralar kazanabilirsiniz.

Download İle Para Kazanmak

İndirdiğiniz arşivleri büyük bir HDD diske kaydeder ve gelene gidene satarsınız. En popüler olan film ve müzik satmaktır. Film sitelerinden vizyon filmleri bedava izliyorsunuz. Hem de tek kuruş ödemeden. Sizce neden bunca emek veriliyor? Sizin kahverengi –mavi-ela gözlerinizin hatırı için mi? Yok! Sizi temin ederim ki böyle bir şey söz konusu değil. Site sahipleri ziyaretçilerin siteye gelmesini isterler çünkü sağdan soldan arkadan önden üstten alttan inen reklam yağmurundan bir iki damlanın sizin de üstünüze düşmesini isterler. Siz yanlışlıkla da olsa reklam tıklarsınız. Bazı siteler zorla tıklatır. Siz tıkladıkça site sahibi para kazanır. 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 3 Ortalama: 1]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: