E-kitap Yazarak Para Kazanmak

E-kitap Yazarak Para Kazanmak

E-kitap Yazarak Para Kazanmak son yılların en popüler hızlı para kazanma yöntemidir. E-kitap yazarak para kazanmak için öyle koyu bir edebiyatçı olmak gerekmez. Bir konu hakkında bilgi sahibi iseniz e-kitap yazabilirsiniz. Bir konu hakkında hiçbir bilgi sahibi olmasanız da E-kitap yazarak para kazanabilirsiniz. Bilgi kaynağı internetten bilgi toplarsınız ve oluşturmak istediğiniz konuda e-kitap yazarsınız.

E-kitap Yazarak Para Kazanmak

E-kitap yazarak para kazanan çok insan var. 60-70 sayfalık bir E-kitap hazırlamak için Power point kullanmayı bilmeniz yeterli. İşiniz bittiğinde de farklı kaydet diyerek dosyayı PDF olarak kayıt edebilir ve kitabınızı satışa hazır hale getirebilirsiniz.E-kitap Yazarak Para Kazanmak için önce konunuzu seçmeniz gerekir. Daha sonra 3 boyutlu bir kapak tasarlamak için Photoshop kullanmanız yeterli. Zaten Free beleş 3 boyutlu kitap şablonları internette sürü ile mevcut. Onları indirip kendi kitap kapağınızı oluşturun ve sonra içindekiler bölümü, önsöz bölümü, emeği geçenler, teşekkür notları ve derken konuya başlarsınız. E-kitap Yazarak Para Kazanmak son derece zevkli bir para kazanma yöntemidir. Kitabınızı satacağınız yer, r10 forumudur. Güzel bir afiş-ilan hazırlayarak kitabınızı tanıtabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: