Editörlük Yaparak Para Kazanmak

Editörlük Yaparak Para Kazanmak

Biraz zahmetli gibi görünse de aslında alıştığınızda çok zevk alacağınız bir iştir. Milyonlarca insan kendi sitelerini geliştirmek için her gün düzenli olarak makaleler girer. Kolay ve hızlı para kazanmanın yolu olan web site açarak para kazanma yöntemlerini en iyi şekilde icra eden site sahipleri sitelerini güncel tutmak için editörlere ve makale yazarlarına ihtiyaç duyarlar. Editörler günlük içerikler girerek siteleri güncel tutmaya çalışırlar.

Bunun karşılığında ise para alırlar. Ajanslardan alınan haberlerin içeriklerini özgürleştirmek makaleleri yazmak Özgün yazılar ortaya çıkarmak ya da Özgün konular üzerinde yoğunlaşarak başkalarından farklı olan eserler ortaya çıkartmak editörlerin işidir. Büyük gazetelerin editörleri aylık 2-3-4-5 bin lira parayla çalışmaktadırlar. Tabi Bu sitelerin gelirleri ayda 15- 20 bin liradan aşağı değildir.

Editörlük Yaparak Para Kazanmak

Eğer DMOZ editörlük işini kapabilirseniz, bu dünyada ekonomik refaha ilk adımınızı attınız demektir ki bunun için feci derecede İngilizce diline hakim olmanız gerekir. Eğer hakim değilseniz yerlilerle idare edin.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: