Ek Gelir Elde Etmek

Ek gelir elde etmek

İnternetten para kazanmak veya internetten ek gelir elde etmek isteyenlerin başvurabileceği binlerce yoldan biri olan anket doldurarak para kazanmak yöntemi özellikle ev hanımlarının emeklilerin başvurduğu yöntemler arasındadır. Son derece başarılı bir yöntem olan anket doldurarak para kazanma yöntemi ile anket gönderen şirketlerin anketlerini doldurarak para kazanmanız son derece kolaydır. Güvenilir anket sitelerine üye olarak, uzman olduğunuz ya da yeteneğiniz olduğunu düşündüğünüz alanlarda sizlere gönderilen anketleri doldurarak dev şirketlerin politikalarını yönlendiren sistemlerde bir dişli olma imkanımız var.

Para kazandıran anket şirketleri

Toluna sizlere ek gelir sağlayacak anket şirketlerinden biridir. Bu şirket sizlere email yoluyla her gün veya iki günde bir sizi ilgilendiren konularda anketler göndererek fikrinizi öğrenmek için size para öder. Toluna doldurduğunuz her Anket için sizlere PayPal üzerinden para gönderir. Sizde PayPal dan bankanıza transfer ederek paranızı çekebilirsiniz. Belli aralıklarla gönderilen anketler sizlerin puan toplamanıza yardımcı olmaktadır. Binlerce anket firması bu şekilde çalışmaktadır. Anket firmalarına üye olarak kazanç elde etmeniz mümkün. Herhangi bir anket firmasından aylık 15 dolar kazandığınızı varsayarsak ve bir anket doldurma suresinin 10 dakika zaman aldığını varsayarsak günde iki saatlik bir zaman ayırarak farklı anket şirketlerine abone olarak ayda 300-400 dolar para kazanmanız hiç de imkansız değil…

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: