En Çok Kazandıran İşler – 2

En Çok Kazandıran İşler – 2

En çok kazandıran işler ile ilgili yazı dizimize devam ediyoruz. Sizlere sunacağımız ve tanıtımını yapacağımız iş fikirleri ile yeni yatırım alanlarını tanıyabilirsiniz. Amacımız yeni iş fikirleri huşunda sizleri bilgilendirmek. Beyninizde bir ampul çakmasını sağlamaktır. Burada göreceğiniz iş fikirler ile ilgili geniş araştırmalar yaparak, yatırım kararınız verin.

Para kazanma yolları yeni iş fikirleri ile çeşitlenmekte. İşte sizler için hazırladığımız yazı dizimizin ikinci bölümü;

Bebek Ürünleri

Bebek Ürünleri

Asla bitmeyecek bir sektör. Karlılık oranları oldukça tatmin edicidir. Birçok fırsat sunar. Kaliteyi ön planda tutarak normal tekstil ürünlerinden edemeyeceğiniz karları bebek ürünlerinden elde edersiniz. Ülkemizde 0 – 5 yaş arasında 5 milyon çocuk var. Bu oldukça büyük bir Pazar demektir. Alışveriş hareketliliğinin önemli bir bölümü bebek ve çocuk ürünleri üzerinde olmaktadır. Bebek ürünleri satmanın bir diğer karlı tarafı da bebeklerin sürekli büyümeleridir. 5 ay önce olan bir kazak 6. Ayda bebeğe küçük gelir. Bu durum bebekler için sürekli bir alış veriş ihtiyacı ortaya çıkarır.

Bebek ürünleri hem üretim hem pazarlama alanında önemli karlar vaat etmektedir. Kendiniz kendi markanızla üretim işine girebileceğiniz gibi pazarlama ve satış işine de girebilirsiniz. Ülkemiz dünyanın en önemli tekstil üretim ülkelerinden biridir. Kaliteli ürünler daha fazla fiyatlı olmasına rağmen ucuz ve sağlıksız Çin ürünlerine karşı üstünlük sağlar. Sektör bir aralar ucuz Çin ürünlerine teslim olma tehlikesi yaşasa da Çin ürünlerinin kalitesiz ve sağlıksız oluşu tüketiciyi yerli üretime yöneltti.

E-Ticaret

E-Ticaret

En hızlı büyüten sektörlerden biridir. Sektörün 2016 büyüme beklentisi %36 gibi muazzam bir miktardır. ABD gibi batı ülkelerinde e-ticaret sektörü, ticari faaliyetlerin önemli bir bölümün oluştutur hale gelmiştir. Ülkemizde bazı önyargılar ve güven sorunlarının yok olmaya başlaması ile birlikte e-ticaret hızlı bir büyüme trendine girmiştir. E-ticaretin geleceğin ticaret türü olacağı kesindir. Hızla büyüyen bu sektöre adım atarak pastadan pay almaya başlayabilirsiniz.

Türkiye henüz büyük kısmı kullanılmayan, büyük e-ticaret potansiyeli ile yatırımcıların iştahını çekmektedir. Küçük bütçelerle bile e-ticaret işine girebilirsiniz.

Yazının devamı için aşağıda ki konu devamına tıklayabilirsiniz.

En Çok Kazandıran İşler – 3 yazı dizimize devam edin.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: