En Çok Kazandıran İşler – 3

En Çok Kazandıran İşler – 3

Son yılların en çok kazandıran iş fikirlerini ve 2016 yılının en çok kazandırması beklenen iş fikirlerini sizler için derlemeye devam ediyoruz. Yazı dizimizden iş fikirleri ile ilgili ilham alarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. En kötü para yatırıma dönüşmeyen duran paradır. Birikimlerinizi yatırıma dönüştürerek büyümesini sağlamak sizin elinizdedir.

mobil sağlık uygulamaları

Mobil Sağlık Uygulamaları

Mobil alanda üretilen uygulamaların büyük başarılar elde ettiği bilinen bir gerçek. En hızlı büyüyen sektörlerden biri mobil uygulamaları sektörüdür. Bu başlık altında hala büyümeye devam eden ve büyük bir potansiyeli barındıran mobil sağlık uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Sağlık en insan hayatındaki en önemli şeylerden biridir. Sağlık sektöre tüm ülkelerde istikrarlı bir şekilde büyüyor. Sağlık sektörü bu büyümesini yeni alanlara yayılarak da gösteriyor. Bu alanlardan en yenisi mobil sağlık uygulamalarıdır.

İnsanlara sağlıklı beslenme tüyoları, tıp bilgileri gibi bilgi içerikli uygulamalar hızlı bir büyüme gösteriyor. Akıllı telefon ve tabletler için birçok mobil sağlık uygulaması geliştirmeye çalışılıyor. Adet döngüsü uygulamalarından, kilo verme uygulamalarına kadar birçok uygulama kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Kazandırması neredeyse kesin olan bu alan yatırım yaparak kar elde edebilirsiniz. Kendiniz mobil uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmasanız da bu işle ilgilenen geçlere yatırım yaparak hem onlara yardımcı olur hem de ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Melek yatırımcı gibi KOSGEB programları aracılığı ile yatırım yapabileceğiniz kişiler bulabilirsiniz. Devlet mobil uygulama ve ar-ge işlemleri için yüksek miktarlarda destek vermektedir. Yüksek miktarda hibe ve faizsiz kredi imkânlarından yararlanabilirsiniz. Belirli şehirlerde oluşturulan teknoloji yerlerinde iş yeri açarak vergi muafiyeti ve diğer yardımları da sağlarsınız. Mobil sağlık uygulamalarına yatırım yapmak para kazanma yolları içinde gayet getirisi yüksek bir alandır.

Belirli Konularda Uzman Gıda Dükkanları

Belirli Konularda Uzman Gıda Dükkanları

Geri dönüşü oldukça yüksek iş fikirleri arasındadır. Belirli alanlarda uzmanlaşarak doğal ve kaliteli ürünlerle ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bölgenizde bulunan yerel ürünleri insanlara sunabilirsiniz. Mesela belirli reçeller üzerinde uzmanlaşarak doğal ev yapımı reçel işine girebilirsiniz. Ya da incir ürünleri gibi meyve ürünlerine odaklanabilirsiniz. Güzel paketleme ve sunumla incirden elde edebileceğiniz kar hayallerinizin çok ötesinde olabilir.

En Çok Kazandıran İşler – 4 yazı dizimize devam edin.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: