En Çok Kazandıran İşler – 5

En Çok Kazandıran İşler – 5

Çok ilgi gören en çok kazandıran iş fikirleri ile ilgili yazı dizimize devam ediyoruz. Sizlere yeni fikirler ve iş ilhamları verebiliyorsak ne mutlu bize. Yeni iş fikirleri ve para kazanma yolları ile karşınızdayız.

Yapı Malzemeleri Satışı

Yapı Malzemeleri Satışı

İnşaat sektörü herkesin malumu olduğu üzere ülkemizin lokomotif sektörüdür. Türk firmaları yut içinde olduğu kadar yurt dışında da büyük inşaat projelerine imza atıyorlar. Türk inşaat sektörü dünya çapında Çin’den sonra en büyük ikinci ülke konumundadır.

Yapı malzemeleri satış yeri açmak oldukça karlı bir iş olabilmektedir. Özellikle inşaat faaliyetlerinin ve kentsel dönüşümün olduğu yerlerde yapı malzemeleri satış firmaları kurabilirsiniz.

Büyük firmalardan distribütörlük ve bayilikler alarak hızlı satışlar yapabilirsiniz. Çelik çubuklar, kirişler, çakıl, plastik borular, elektrik tesisatı, demir kapılar, endüstriyel mobilyalar, emülsüyon boya gibi yapı malzemeleri satarak ciddi karlar elde edebilirsiniz. Yapı malzemeleri satışı en çok büyüyen sektörlerden biridir.

Business team discussing project with man pointing at the laptop

Danışmanlık

Danışmanlık hizmetleri hızla büyüyen sektörlerden biridir. Danışmanlık hizmetleri her sene %10’un hayli üzerinde büyüyen bir trende sahip. İşletmeler hızla gelişen dünyaya ayak uydurabilmek için belirli alanlarda profesyonel danışma şirketlerine başvuruyor. Sosyal medya danışma şirketlerinden, finans danışma şirketlerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren danışmanlık şirketleri büyük büyüme rakamları yakalıyor.

Şirketler hızla değişen pazarlama teknikleri, internet alemi, sosyal medya pazarlama, internet sitelerini geliştirmek işin danışmanlık hizmetleri, hukuk konuları ve arama motorları optimizasyonu gibi konularda danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Belirli konularda uzmanlaşmış danışmanlık şirketleri önümüzdeki 10 yıların en etkili piyasa belirleyici şirketleri olacaklar.

Bilgi İşlem Destek

Bilgi İşlem Destek Hizmetleri

İnternet, bilgisayar ve mobil cihazların artık hayatın merkezinde olduğunu düşününce tahmin etmekte zorlanmayacağınız bir sektör. Bilgi işlem destek hizmetlerine yatırım yapmak kesin kazanç sağlayacak sektörlerden biridir. Sektör her sene %15 civarından büyüme göstermektedir.

Şirketler sanal saldırılara ve hackerlara karşı kendilerini korumaları için bilgi işlem destek şirketlerine ihtiyaç duyuyor. İnternet dünyasının büyümesi siber suçların ve saldırıların da büyümesini beraberinde getirdi.

En Çok Kazandıran İşler – 6 yazı dizimize devam edin.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: