Evde T-Shirt Tasarımı Yapıp Satmak

Evde T-Shirt Tasarımı Yapıp Satmak

Yetenekli olduğunuz alanları üzerine odaklanarak kendiniz için kolay para kazanma yolları yaratabilirsiniz. Mesela el işi süslemeler yapma işinde iyiyseniz ve keyif alıyorsanız bu iş sizin için kolay para kazanma fırsatları sunar. Yine yemek konusunda iddialı iseniz evde yaptığınız yemekleri satarak para kazanabilirsiniz.

Evde para kazanma yolları arasında t-shirt baskısı yapmak ta yer alır. Eğer çizim ve tasarımlarınıza güveniyorsanız t-sihrt baskı işi sizin için keyifli para kazanma yolları arasında yer alır.

Eşi benzeri olmayan t-shirtler yaparak bu işten para kazanabilirsiniz. T-shirt üzerine kendi tasarımlarınızı, çizimlerinizi bastırabileceğiniz gibi bir takım komik sözler de bastırabilirsiniz. Kaliteli iş yapan bir üreticiden desensiz sade t-shirtler temin edersiniz ve istediğiniz baskılarla kendi ürünlerinizi üretebilirsiniz. İnsanlar her zaman farklı ürünleri ararlar. Yaratıcılığınıza ve yeteneğinize güveniyorsanız bu iş tam size göredir.

Neye İhtiyaç Duyulur

T-shirt tasarımlarınız satarak evde para kazanabilirsiniz. Baskılarınız t-sihrtlere işlemek için bir serigrafi baskı makinesine ihtiyaç duyacaksınız. İlk zamanlarda serigrafi baskı yapan bir firma ile anlaşarak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eğer işinizi büyütmeyi başarabilirseniz kendi baskı makinenizi edinebilirsiniz. Baskı makinesini almadan önce serigrafi baskının nasıl yapıldığını da öğrenmelisiniz. Gerekli makine ve malzemelerini temin ederek kendi baskı işinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Pazarlama ve Satış Yapabilirsiniz

Üretiiğiniz t-shirtleri satabileceğiniz bir çok yer vardır. En basitinden semt pazarından başlayabilirsiniz. Yine semtinizde bulunan mağazalarla anlaşarak kendinize raf temin edebilirsiniz. Bir diğer pazarlama ve satış yöntemi ise daha fazla müşteriye ulaşabileceğiniz internetten pazarlama ve satıştır.

İnternet sitesi kurarak ürününüz sayesinde internet satışlarınızdan para kazanabilirsiniz. Site kurmadan diğer siteler üzerinden de ürünlerinizi satmanız mümkündür. İnternetten para kazanma yolları birçok kapı açacaktır.

Pazarlama ve tanıtım faaliyetleri çok önemlidir. Sosyal medya bu konuda en büyük ve ucuz yardımcınız olacaktır. Sosyal medya hesapları aracılığı ile ürün tanıtımınızı yapabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde sosyal medya fenomenlerine sponsor olarak ürününüzün reklamını yaptırabilirsiniz.

En önemli pazarlama taktiğiniz farklılığınız ve özgünlüğünüz olacaktır. Piyasadaki mallardan daha farklı ve özgün ürünler üretmelisiniz. T-shirtleri üretim tesisi ile anlaşarak kaynağından toptan olarak almanız fiyat rekabet açısından hayati olacaktır. Özgünlüğü ve farklılığı yakaladığınız anda yüksek fiyat koysanız da ürününüz kapış kapış gidecektir.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: