Google Açıklarını Bularak Para Kazanmak

Google Açıklarını Bularak Para Kazanmak

Google Açıklarını Bularak Para Kazanmak da nedir demeyin. Profesyonel bir programcı olmanıza gerek var mı yok mu siz karar verin. Haberimiz şöyle;

Adamın biri canı sıkıldığı için gece yarısı domainlere göz gezdirirken www.google.com domain adının boşta olduğunu görüyor. “Aman Tanrım” diyor ve gözlerini ovuşturuyor sonra tekrar bakıyor ve domainin boşta olduğundan emin oluyor, hemen kredi kartı ile 12 dolar ödeyerek domaini satın alıyor.

Google Geri Alıyor

60 saniye sonra kendisine bir mesaj geliyor. Bu domain satın alınamaz diye. 60 saniye boyunca bu kişi yüz milyarlarca dolarlık sitenin sahibi oluyor. Google bunun altında kalır mı? Kalmaz. Açığı bulduğu için adama 12 bin dolar ödeme yapıyor. Adam da zengin ve Hindistan’daki bir kuruluşa parayı bağışlıyor. Sonra Google ortada bağış var diyerek ödülü ikiye katlıyor. Google cömert bir şirket. 24 bin dolar. Evet 60 saniyelik işlem için 24 bin dolar kazanıyor adam. 75 bin lira birçok insan için büyük bir sermaye…

Sizce de öyle değil mi?

Google firması kendi açıklarını bulan insanlara 2015 yılında toplamda 2 milyar dolar ödeme yaptı. Google Açıklarını Bularak Para Kazanmak için gördüğünüz gibi bilgisayar kullanmayı bilmek de yeterli olabiliyor.

Düşünüyorum da, adam hakkında diretse idi, ben domaini aldım ve bu benim hakkım diye diretse idi, mahkeme bürokrasi derken bu adam yüz milyonlarca dolar kapabilirdi.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: