İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket siteleri tarafından sunulan anketleri doldurarak internetten para kazanmak mümkündür. Günde birkaç dakikanızı ayırarak 10 dolara kadar para kazanabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz birçok güvenilir site olduğu gibi birçok dolandırıcı site de vardır. Bu yüzden güvenilir uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren siteleri tercih edin. Bazı boş yüksek kazanç vaatlerine kanarak kötü niyetli anket sitelerine üye olmayın. Üye olacağınız sitelere telefon numaranızı vermeyin.

Anket doldurarak nasıl para kazanılır?

Öncelikle güvenilir bir anket sağlayıcı site bulun ve üye olun. Üye olurken yaş, evlilik durumu, özel ilgi alanlarınız gibi bilgiler istenecektir. Bu bilgileri boşluk bırakmadan, doğru bir şekilde doldurun. Bu bilgileri kullanarak anket sitesi sizlere anket gönderecek. Yani bir erkeğe hamile bayanları ilgilendiren bir anket gönderilmeyecektir. Siteye verdiğiniz bilgilere göre size uygun anketler alacaksınız.

Üye işlemi tamamlandıktan sonra size gönderilen anketleri doldurmaya başlayabilirsiniz. Seviyeniz artıkça size daha çok anket gönderilmeye başlanacaktır. Üye olduğunuz internet sitesini ve mailinizi uygun anket var mı diye sık sık kontrol edin. Çünkü genelde anketler belirli süreler için açık kalır. Bu süre zarfında doldurulmayan anketler geçerliliğini yitirir.

Dikkat edilmesi gerekenler

Anket firmaları ilk başlangıçta size özelliklerinize göre ayda bir iki tane anket gönderirler. Daha fazla anket doldurmak ve daha fazla kazanç sağlamak için daha fazla anket sitesine üye olun. Üye olacağınız anket sitesini iyi seçmeye dikkat edin. Piyasada bilinen uzun süredir anket yapan güvenilir firmaları tercih edin. İnternetten para kazanmak tercih edilir bir yöntem oldukça bazı kötü niyetli, dolandırıcı siteler de olmaya devam edecektir. Mozilla Firefox ve Google Chrome bu gibi dolandırıcı siteleri engellemek için WOT uzantısını geliştirdiler. Bu eklentiyi ekleyerek bu gibi sitelerden uzak durabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak sabır isteten bir iştir. Üye olduğunuz siteler ilk başlarda size fazla bir para kazanma imkânı sunmayacaktır. Ancak zaman geçtikçe ve sizin seviyeniz arttıkça kazandığınız paranın katlandığını göreceksiniz. Bir süre sonra günde 10 – 20 dakika harcayarak, 10 dolar kadar para kazandığınızı göreceksiniz.

İnternetten anket doldurarak para kazanmak ek gelir getirmesi için kullanılacak bir yöntemdir. Bu yöntemle internette geçirdiğiniz zamanın bir kısmını paraya çevirebilirsiniz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: