İnternetten Müzik Dinleyerek Para Kazanabilirsiniz

İnternetten Müzik Dinleyerek Para Kazanabilirsiniz

İnternetten para kazanmak son yıllarda çok tercih edilen bir para kazanma yöntemi. İnternetten para kazanmanın en eğlenceli yollarından biri de online müzik dinleyerek para kazanmak. Gerçek olamayacak kadar iyi ve kolay bir yol gibi görünse de internetten müzik dinleyerek para kazanmak mümkün. Henüz Türkiye’den yayın yapan sitelerde müzik dinleyerek para kazanmak mümkün olmasa da birçok yabancı site bu imkânı sağlıyor. İnternetten müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz önde gelen 4 siteyi sizler için derledik.

Music Xray

Music Xray özellikle keşfedilmemiş sanatçıların şarkılarını sunuyor. Henüz belirli bir popülariteye ulaşamamış sanatçıların müziklerini dinleyerek, onların kariyer basamaklarını tırmanmalarına eşlik edebilirsiniz. Siteye üye olarak profilinizi oluşturun. Dilediğiniz şarkıyı dinleyerek şarkı başına 10 cent kazanabilirsiniz. 20 dolara ulaştığınızda paranızı çekebileceksiniz. Music Xray internetten para kazanmanın en kolay yollarından biridir.

Radio Loyalty

Radio Loyalty ile hem eğlenceli videolar izleyebilir hem de müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Müzik dinleyerek para kazanmak dendiğinde ilk akla gelen sitelerden biridir. Dinlediğiniz her müzik ve her video için puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları hediye çeklerine ve paraya dönüştürebilirsiniz. Biriken parayı banka kartınıza çekebilirsiniz.

Hit Predictor

Hit Predictor müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz bir internet sitesi. Bu sitede dinlediğiniz müzikleri değerlendirmeniz isteniyor. Dinlediğiniz her Slicethe Piemüzik için anket dolduruyorsunuz ve bunun karşılığında ödeme alıyorsunuz. Dinlediğiniz her müzik ve doldurduğunuz anket başına puan kazanırısınız. Kazanılan puanlarla cd ve dvd alabilirsiniz. İlk etapta her müzik ve anket için 3 puan alırsınız. Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra şarkı başına kazandığınız puan 5’e çıkar.

Slicethe Pie, internetten para kazanmak isteyenler için oldukça kolay yöntemler sunuyor. Bu sitede sunulan müzikleri 90 saniye kadar dinlemeniz isteniyor. Dinlediğiniz her müzik için kısa bir yorumda bulunmanız gerekli. Müzik başı 5 cent kazanç sağlarsınız. Kazancının 10 dolara ulaştığında paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Siteye üye olabilmek için Avrupa ya da Kuzey Amerika’da yaşamanız gerekli.

İnternetten para kazanmak birçok yolla mümkündür. Bu yolların en eğlencelilerinden biri müzik dinleyerek kolay para kazanmaktır. İnternette geçirdiğiniz zamanı böylece paraya çevirebilirsiniz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: