İş-Kur Hızlı Para Kazanmak

İş-Kur Hızlı Para Kazanmak

İş-Kur Hızlı Para Kazanmak için 15 yaşını tamamlamış olmanız yeterli. Eğer öğrenci iseniz ya da iş arayan bir işsiz iseniz 1000 lira ücret ile işbaşı yapmanız mümkün…

İşkur işbaşı eğitim programı sayesinde gençlerin hiçbir şirkete yük olmadan iş sahibi olmalarını sağlayacak bir projeyi hayata geçirdi.

İş-Kur Hızlı Para Kazanmak

İşkur işbaşı eğitim programı ile mesleki deneyim kazanmak ve veya iş tecrübesi olmayan kişileri deneyimli meslek sahibi yapmak amaçlanıyor. Böylece bu insanların istihdam edilen iş güç sahibi, üreten insanlar sınıfına dahil edilmeleri sağlanıyor.

Programın diğer amacı da nitelikli işgücü temin etmek isteyen ve bunda zorlanan şirketlerin işini kolaylaştırmak…

İşkur ile Para Kazanmak

Program ile birlikte işverenlerin üzerindeki yük kalkmış olacak ve aradıkları kalifiye elemanlara kavuşabilecekler. İş-Kur’un bu projesi birçok işsiz gence iş bulma ümidi veriyor. İş bulma tecrübesinden yoksun olan gençlere iş olanağı sağlayan İş-Kur ile para kazanmak mümkün hale geliyor. Gençler yetenekleri doğrultusunda çeşitli kurslara kayıt olarak belli bir sürede kurs eğitimi almakta ve kalifiye eleman olarak yetişmektedirler.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

İş-Kur Hızlı Para Kazanmak” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: