Logo Tasarlayarak Para Kazanmak

Logo Tasarlayarak Para Kazanmak

Logo Tasarlayarak Para Kazanmak Için profesyonel bir tasarımcı olmanıza gerek yoktur. Size vereceğimiz programın eğitimini alarak mükemmel vektörel logolar tasarlayabilirsiniz ve bu logoları 20 liradan başlayan fiyatlarla satabilirsiniz. Bir ay zarfında programın altını üstüne getirerek her türlü tasarımı yapabilecek yetkinliğe ulaşmak için günde iki saatlik bir zaman ayırmanız yeterlidir. Programın adı Corel 7 Draw programıdır.

Logo Tasarımı

Bununla birlikte logo tasarlayarak para kazanmak için biraz Photoshop programına da aşina olmanız yeterlidir. Google görsellerde binlerce farklı logo mevcut. Bu logoları örnek alarak sizden logo tasarımı öğrenebilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey hayal gücünüze izin vermektir. Eskiden olduğu gibi kağıtlar kalemler cetveller kullanıp hat sanatını eğitimini alma devri geride kalmıştır. Sadece bir ayda Corel 7 Draw programını öğrenerek mükemmel logolar tasarlayabilir ve logo tasarlayarak para kazanma işlemine başlayabilirsiniz. Yapacağınız iş eğitim videolarını indirmek ve Corel 7 Driver programına sahip olmak. Deneme yanılma yöntemleri ile logo tasarımı yapmak en iyi öğrenme yoludur. Hata yapmaktan korkmayın.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Logo Tasarlayarak Para Kazanmak” için bir yorum

  • Şubat 16, 2017 tarihinde, saat 8:40 pm
    Permalink

    Yapılan logoları nasıl satacağız ve bir firmadan logo tasarımını yapmamız için nasıl iş alacağız ?

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: