Makale Yazarlığı ile İnternetten Para Kazanmak

Makale Yazarlığı ile İnternet ‘ten Para Kazanmak

İnternet ‘ten makale yazarak para kazanmanız oldukça zor olan bir iş değil yani günlük 2 ile 3 saatinizi ayırarak ekstra bir gelir veya öğrenciyseniz okul harçlığınızı çıkartacak kadar ya da ev hanımıysanız boş kaldığınız zamanlarda makale yazarak bu boş vaktinizi İnternet ‘ten para kazanarak değerlendirebilirsiniz.
İlk olarak SEO Uyumlu Makalenin nasıl yazılacağını araştırmanız ve öğrenmeniz gerekmektedir
Makale yazarlığının araştırmasını yapmanız gerekmektedir en azından bu iş hakkında bir ön bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Yani İnternet ‘te olan haberleri, yazıları gördüğünüz gibi araştırıp bir incelemelisiniz çünkü işi takip etmeniz para kazanmanız için şarttır.
Öğrenmemiz gereken iki şey var

 

SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır? Makale Nasıl Yazılır ?

Bu işi geliştirmek için farklı farklı insanların işlerini yaparak kendinizi bu alanda geliştireceksiniz. Şunu unutmayın “Kimse yazı yazamaz!” diye bir kural yoktur, araştırarak siz de insanlara makale hizmeti verebilirsiniz.

En önemlisi ise bu makaleleri kimlere satacağız? Makale arayan insanları nereden bulacağım? Şeklinde bir soru gelebilir aklınıza o sorununda cevabı İnternet’te “makale satışı” gibi aramalar yaparak forumlar veya siteler bulabilirsiniz bu tür yerlerde makale arayan veya makale satan, hizmeti veren pek çok insan mevcut, sizinde bunlardan birisi olabilmeniz için forumlarda veya sitelerde kayıt olarak sizde konunuzu açıp makale hizmeti verebilirsiniz. Unutmayın ne kadar çok makale yazarsanız o kadar çok para kazanırsınız ama bu işte önemli olan kalite yani bir işi aldığınızda o işi severek yapmanız. Yazmayı, araştırmayı sevmelisiniz.

 

Özgün İçerik Nedir?

Özgün içerik bir konu hakkında kendi kafanızda oluşturduğunuz ve benzeri olmayan kopyala / yapıştır olmayan, size ait bir makale yazısıdır. Makale yazarının bilgi sahibi olmadığı bir konuyu dahi sayfalarca araştırıp bir makale yazısını özgün olarak kendi yazması gerekmektedir.

Referans Müşteri Toplayın
İlk işe başlıyorsanız ve çevreniz yok ise müşteri kazanabilmeniz için ücretsiz olarak forumlardan veya başka yerlerden yazınızı ücretsiz olarak bir kaç kişiye ulaştırın ve sitelerinde yayınlatmaya izin verin. İlk zamanlarınız da hemen para kazanma taraftarı olmayın yaptığınız işi gösterin ve sununun ki onların fikirlerini alın.

En son tekrarlamak gerekirse, makale işi zor değil tabi ki araştırmayı ve yazmayı sevmeniz yeterlidir.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: