Para Kazandıran Yöntemler

Para Kazandıran Yöntemler

İnternetten para kazandıran yöntemlerin sayısı belirsizdir. O kadar çok yöntem var ki… Üstelik de bu yöntemlere her gün yeni para kazanma yöntemleri ekleniyor. Mobil dünyasının da dünyada yaygınlaşması ve Android programların açık kaynak kodlu olması ile milyonlarca program yazarı türedi. Bu gençler, programlar yazarak hatta oyunlar yazarak küçük çaplı bir çalışma ile yazdıkları yazılımları Google Play platformuna ekliyorlar ve alıcılar geldikçe dolar kazanmaya başlıyorlar. Tutturulan bir program bile hayat kurtarmaya yetiyor.

Programlarınız Google Play Store alanında görücüye çıkıyor ve kullanışlı bir program yazarsanız, biraz da şansınız varsa milyoner olmamanız için hiçbir neden yok.

Az Para Kazandıran Garanti işler

  • PTS
  • PTC
  • PTR
  • PTSu
  • PTP

Yukarıdaki yolların her biri para kazanma için başvurulan yollardır. Az para kazandırırlar. Üyelik başı para kazandıran(saadet zinciri)tarzı programlar, tıklama başına kazandıran programlar, oku ve kazan sistemleri, internette sörf yaparak para kazandıran programlar ve tanıtım başına hızlı para kazanma yöntemleri var.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: