Para Kazanmak İçin Başarı Hikayeleri

Para Kazanmak İçin Başarı Hikayeleri

Para kazanmak için farkındalığınızı arttırmanız gerekiyor. Bazen uykuya dalar gideriz hepimiz. İnsanlar milyonlarca Lira/Dolar/Euro kazanırken bizler böyle bir kazanç yolunun varlığının farkında olmayız. Uyanışın sağlanması için başarı hikayelerine ihtiyaç var. Bu insanlar uzaydan inerek başarı elde etmiş insanlar değillerdir. Ama kendi özgün işlerini yaparak 1-2 yılda popüler olmaya başlamışlar ve para çekmeye başlamışlardır.

Hızlı Para Kazanmak zor değil

You Tube kanalında rast geldiniz mi bilmiyorum ama PewDiePİe isimli bir kanal var. Absürt bir kanal ama izleyici sayısına ve abone sayısına bakarsanız gözlüklerinizin camlarını silmeniz ve tekrar bakmanız olası. Bizim burada 10 bin tıklamaya 100 lira ödüyorlar ama İsveçli kullanıcılar için işin rengi değişik. Çok daha fazla para geliyor.

Ne yapıyor bu adam?

Efendim kahramanımız hayat kurtarıcı işler yapıyor değildir. Kılıktan kılığa girerek kendince komiklikler yapmış ve ve bu Light Batı Dünyası nesilin beğenisini kazanmıştır. Evet bu özgün videoları sayesinde 1 milyon dolar para kazanmış ve halen katlayarak para kazanmaya devam etmektedir.

Neden bizler de böylesi bir başarıya imza atmıyoruz? Potansiyeli çok güçlü insanlarımız var. Bunların yeteri kadar motivasyonu olmayabilir. Örnek teşkil edecek bir yol gösterici olmayabilir.

Elinize yüksek çözünürlüklü bir kamera alarak yeteneklerinizi You Tube Platformuna taşıyın.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: