Para Kazanmak Zor Değildir

Para Kazanmak Zor Değildir

Yanlış bir kanı olarak “para kazanmak zordur” kanısını bilinçlerinin alt tabakalarına yerleştiren insanların daima parayı zor bir şekilde kazandıklarını görmek mümkün. Bu insanlar, para kazanmanın zor olduğuna inanmışlardır. Dolayısı ile para kazanma-mak için bütün zorlukları adeta mıknatıs gibi çekerler. Metafiziksel olarak, bunun gerçekliği vardır ama konumuz insan tutumu ve para olduğu için bu eksenden ayrılmıyoruz.

Hayatın en ilginç yanlarından birsi de, en iyiden daha azıyla yetinmeyenlere, hayatın daima en iyiyi vermesidir!” bu söz yabancı bir düşünüre aittir. İnsan kendi hayatını kendi elleriyle şekillendirir. Para kazanmak zordur, ekmek aslanın bağırsaklarındadır” derseniz, yavaş yavaş bu olumsuzlamalar, bilinç altına zehir gibi nüfuz eder ve insanda para kazanmak için;

  • Yaratıcılık
  • Motivasyon
  • Eyleme geçme
  • Kaynak bulma
  • Fikir üretme
  • Hayal gücünü kullanma

Melekeleri yok olur. Kişi uzaydaki bir boşlukta amaçsızca salınıyor gibi hisseder. O yüzden “para kazanmak zordur!” olumsuzlaması yerine, “para kazanmak kolaydır; tek sorun yolu bulmaktır!”olumlaması yaparak ufkunuzu açın. Göreceksiniz ki daha önce hiç görmediğiniz-bilmediğiniz yollar açılıverir.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: