PayPal Para Bozdurarak Para Kazanma

PayPal Para Bozdurarak Para Kazanma

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen herkes mutlaka PayPal gibi bir platforma üye olmak zorundadır. Online olarak internet üzerinden karşı tarafın sadece mail adresini girerek para transferini gerçekleştirebileceğiniz 1 milyar dolarlık para hacmi olan dünyanın en büyük para transfer Platformu olan bu işlerden kendine komisyon alarak büyümeye devam ediyor.

PayPal üye olmak için paypal.com sitesine giriş yapmanız, ülke adı, dil ve bireysel online alışveriş için üyelik seçeneğini tıklamanız, posta şifre İsim soy isim doğum tarihi doğum yeri Şehir telefon numarası Gibi bilgileri girdikten sonra profilinize giriş aşamasını tamamlamış oluyorsunuz. Daha sonra kredi kartınızı sisteme tanıtmanız ve Kredi kartınız yoksa banka IBAN hesap numaranızı siteme tanıtmanız yeterlidir. Böylece alışverişlerinizi PayPal üzerinden yapabilirsiniz. Birilerine para gönderdiğinizde ya da birileri size para gönderdiğinde en kolay para alıp verme yöntemi olan PayPal dan istifade ederek hesabınızdaki paraların en geç 5 iş günü içinde banka hesabınıza transfer edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Banka hesabına transfer edilen paralardan transfer ücreti alınmamaktadır. Fakat sadece banka hesap numarasını veren ve kredi kartını tanımlamayan müşterilere 750 liralık bir alışveriş limiti sunulmakta ve bu limit bir ay boyunca devam etmektedir.

PayPal üzerinden size gönderilen dövizlerin tasarrufu için döviz hesabınızın da olması gerekir. Fakat eğer döviz hesabınız yoksa, döviz hesabı olan kullanıcılara dövizleri bozdurabilirsiniz. PayPal para bozdurarak para kazanma işlemini yapan binlerce kişi bu işten güzel bir para kazanıyor. Örneğin 100 dolarlık para bozdurmak istediğinizde belli bir yüzdelik kesilerek para bozdurulmaktadır.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: