Podcast Blog Açarak Para Kazanmak

Podcast adı aslında pekte yabancı bir isim gelmeyebilir. Hatta günümüzde iphone kullancılarının telefonlarında mevcut olan uygulamaların içerisinde bulunduğunu bilenleriniz mevcuttur.

Podcast uygulaması genellikle görüntü ve ses kayıtlarının olduğu ve yayınlandığı yerdir. Örneklemek gerekirse, okumayı sevmeyen insanların, dinleyerek okuması da diyebiliriz bunun içeriğine ve bunu yapabilmemiz içinde programı indirmemize gerek dahi bulunmamaktadır sebebi ise bu yayınlar web sitelerinin yani İnternet sitelerinin RSS veya XML beslemelerin de ki yazılardır ve bunlar sayesinde dinlenilmektedir.

Tanıtım bölümünü geçtikten sonra, incelediğinizi ve programı bildiğinizi varsayarak tan asıl konumuz olan maddeye gelelim;

Podcast ile Nasıl Para Kazanılır ?

Burada aslında çok basit bir teoride açkılamak mümkün; Dinleyen değil, yazan kısım olarak, kendi podcast yayınınızı yaparak, belli kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Aslında mantık olarak değinecek olursak, bir web sitesi kurmak ve orada yazılarımızı yayınlamak ile aynıdır diyebilirim. Podcast ‘te fark olarak yazmak yerine anlatarak yayın yapılır ve dinleyici kitlesi arttıkça gelir bütçeniz de o kadar artacak anlamına gelmektedir.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: