Sıradışı Para Kazandıran 4 Meslek

Son dönemlerde pek bilinmeyen ancak gelişmiş Ülke ‘lerde meslek haline gelen ve bu gibi işlerden ötürü hatırı sayılır para kazananlar olduğu bilinmektedir. Bazıları bedeni ile para kazanırken, bazıları ise hayal gücünü kullanarak para kazanıyor, hali ile bu işlerde meslek haline dönüşebiliyor.

 

 

Gizli Müşteri Olmak

Bu meslek için aslında kural bellidir, gizli hafiyelik gibi birşey diyebiliriz. Güzel tarafı ise tehlikesinin bulunmaması .
Başka bir firma tarafından size iş teklifi geliyor ve bu sayede diğer rakip firmanın mağazasını geziyorsunuz. Mağazalarda ki ürünleri ve işletme hakkında ki bilgileri anlaştığınız firmaya iletiyorsunuz. Bu sayede hem geziyor hemde alış-veriş yapıyorsunuz. Yaptığınız alış verişin ödemelerini ise anlaşmış olduğunuz firmalar karşılamaktadır. Hafta da bir kaç saatlik iş ile sizlerde mağazaları gezerek para kazanabilirsiniz. Aylık ortalama olarak 800 ila 1000 TL arası kazanmak mümkün.

 

Ruj Falı

Son zamanlarda sosyetenin katıldığı partilerde ruj falı moda olacak diye belirtilmektedir.
Yapılan işlem ise; Müşterinin dudaklarına ruj sürülür ve bir kağıda dudaklarının izi çıkartılması istenir daha sonra kahve falına bakar gibi kişinin falına bakılır. İnsanlar git gide bu falı benimsemeye başlamış hatta ve hatta bu falda söylenenler yüzünden arkadaşlık bağları bile kopar olmuştur. Ruj falına bakmanın bedeli ise yurt dışında 50 ila 60 Dolar arasında değişiyor ve hali ile bu işi yapanlarda köşeyi dönmektedir.

 

Canlı Heykel

Ülkemizde fazla yaygın olmayan bu meslek için fiyatlar kulağınıza biraz abartılı gelebilir. Yabancı Ülke ‘lerde bu meslek ile uğraşan kişiler saati 100 Dolar civarında bir rakam kazanır.
Gayet kolay gibi görünen ama bir o kadar zor olan bu meslek, günümüzde ne rağbet gören meslekler arasında yer almaktadır. Hiç kıpırdamadan saatlerce ayakta durmak bile başlı başına işkenceyken birde bu boyaları vücudunuzdan çıkarmak tam bir ölüm.

 

Vücut Reklamı

Son dönemlerde reklam alanlarında sınır tanımayanlar için markalar ve logolar artık yeni bir meslek kapısı açmış durumda. Reklam vermek isteyen firmalar, reklam alanını biraz daha genişletip logo ve markalarını insanların vücudunda görmeyi istiyor. Hali ile dövme seven ve dövmeye düşkün olan insanlar bu mesleği kendilerine iş kapısı olarak görüyor.
En iyi tarafıysa bu dövmelerin tamamen geçici dövme olmasıdır. Geçici dövme yaptıranların aylık geliri ise 100 Dolar ile 5.000 Dolar arasında değişkenlik göstermektedir. Geçici dövmenin kalıcılığını 1 hafta olarak hesaplarsak gayet güzel ve masrafsız bir iş alanı diyebiliriz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: