Site Yaparak Para Kazanma

Site Yaparak Para Kazanma

Site yaparak para kazanmak ya da site açarak para kazanmak için çok yoğun bir programlama uzmanlığına ihtiyacınız yoktur. Artık dünyada WordPress kullanıcı dostu profesyonel siteler yaparak ücretsiz temalar edinerek siteler tasarlayabilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey güvenilir bir Host firmasından Host ve domain temin etmek. Domain sitenizin ismidir, Host ise sitenizin barınacağı internetteki size özel alandır.

WordPress siteleri kullanmak için birkaç basit adım içeren ve size WordPress öğreten WordPress eğitim videolarını izleyerek çok kolay bir şekilde site sahibi olabiliyorsunuz. Ücretsiz veya ücretli WordPress temaları kullanarak sitenizin konusuna uygun bir tema seçerek ücretsiz eklentilerle sitenizin ana şablonunu oluşturmanız, Photoshop programı ya da Corel 7 Draw programı ile profesyonel logo hazırlamanız ve günde en az üç Özgün makale girişi yaparak sitenizi bir yıl boyunca güncel tutmanız, site yaparak para kazanmak için en ideal yoldur. Bazı profesyonel insanlar bu işi çiftçiliğe benzetirler, toprağa bir şeyler ekersiniz ve yeşermesi için belli bir süre emek sarf edersiniz bu süreç zaman alıcı bir süreçtir. Fakat para kazanmaya başladıktan sonra sonsuza kadar bu topraklardan mahsul alabilirsiniz. İnternet sitelerini size ayrılmış ücretsiz verimli topraklar olarak görmeniz gerekir. Bu topraklara ne ekleyeceğinize siz karar vereceksiniz. Mahsulü de ona göre alacaksınız. Tarlayı satmak ve kar etmek de size kalmıştır.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: