Tweetdeck Nedir, Şartları Nelerdir, Nasıl Kullanılır?

Tweetdeck bir çok Twitter hesabınızın eklendiği Ücretsiz bot sistemi, uygulamasıdır. En çok rağbet gören olan Tweetdeck uygulamasını Twitter  30 Milyon Dolar ödeyerek satın aldı, Tweetdeck uygulamasının çalışma mantığını açıklamak gerekirse, Tweetdeck ‘de milyonlarca hesap bulunmakta, bulunan hesaplar ise “#” kullanmakta olduğunuz ve url, link eklenmemiş Tweet’lere RT yapar ve ardından binlerce kullanıcı hesap kitlesine erişiminiz olur, örneğin hesabınız da bulunan takipçi sayısı 20K civarında var,

uygulamayı kullanan diğer kullanıcılarda ise 10K takipçi var olduğunu sayarsak, oranın kullanıcı sayısı oldukça fazla ama biz 50 kişi olarak düşünürsek, 40 Hesap var ve hepsinin 10K Takipçisi var bu da  toplamında 400.000 kişi sayısı eder, her paylaştığınıza 40 RT zaten geliyor diyelim ve attıklarınız 400K kişi tarafından gözükecektir akabinde twitter hesabınızda yükseliş yaşanacaktır.

Tweetdeck ‘e Nasıl Katılabilirim?

Tweetdeck ‘e katılmak için bazı şartlar elbette var, bu şartlar o anın gidişatına göre değişiklik gösterebilmekle beraber, biz standart şartları yine de söylemiş olalım;
  1. Twitter Kullanıcı olmak ve minimum 10k takipçiniz olmak zorunda.
  2. Daha önceden link paylaşılan tweetler rt yapılmıyor.
  3. Hashtag bulunan tweete rt yapılmıyor.
  4. Günlük bazında ise 3 Rt hakkınız bulunmaktadır.

Akabinde daha fazla kurallar bulunmakta, bu kurallara ulaşabilmek için aşağıda bulunan link üzerine tıklayabilir ve tüm kayıt kurallarına ulaşabilirsiniz.

Eğer standart kullanıcı olarak hareket eder ve kurallara uyarsanız Deck sahibi size mail yolu ile ulaşacak ve mail içeriğinde gerekli bilgileri okuduktan sonra formu eksiksiz doldurup Deck’e katılımınız sağlanmış olacaktır. Deck sahibi bunun yanı sıra size bir şifre verecek ve o şifre ile uygulamaya giriş yapabilecek ve kullanıma başlamış olacaksınız. Bu işlemlerin ardından yukarıda da bahsettiğimiz gibi Tweetdeck‘i kullanmaya ve RT yaparak kitlelerinizi arttırmaya başlayabileceksiniz.
Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: