Upload Yaparak Para Kazanmak

Upload Yaparak Para Kazanmak

Upload Yaparak Para Kazanmak çok sık başvurulan bir yöntemdir. Bilgisayar programları android programları internet ortamında her gün milyonlarca kişi tarafından indiriliyor. Upload siteleri sizin siteye yüklediğiniz her dosyanin indirilmesi için size para öder.

Upload Yaparak Para Kazanmak

Eğer boş vaktiniz varsa turbobit gibi sitelere üye olarak sürekli program upload ederek yani program yükleyerek her indirim başında para kazanabilirsiniz.

Fazla bir çaba bu işlem için gündemi takip etmek, yeni programların neler olduğunu takip etmek izlemek ve indirmek gerekiyor. Kendinize bir arşiv oluşturarak en güncel programları indirirseniz ve turbobit gibi upload sitelerine yüklerseniz her dosyanız indiğinde size para gelir. Eskiden Rappidshare sitesi upload başına dolar bazında iyi paralar veriyordu. Şimdi ise turbobit Rusya kökenli bir upload sitesi olarak az da olsa para vermektedir. Yapacak bir işiniz yoksa bu iş size göre. Elbette internetten hızlı para kazanma yöntemleri yüzlerce hatta binlerce şekilde farklılaşmaktadır. Bu en kolay yollardan biridir.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: