WordPress İle Para Kazanmak

WordPress İle Para Kazanmak

WordPress ile para kazanmak için çok ünlü bir web programcı olmanıza gerek yok. Sıradan bir PC kullanıcısı olmanız yeterli. Kendi yeteneklerinizi ifade eden bir site için,

  • Uygun domain adı kiralama
  • 1-2 yıllık host kiralama

Yeterlidir. Daha sonra yapacağınız iş, para kazanmak için;

  • Uygun bir tema
  • Logo

Bulmak ve her gün en az 3 özgün makale girişi yapmak. Hem de bıkmadan usanmadan bunu 1 yıl sürdürmeniz size fazlasıyla para olarak geri dönecektir. Bu işte şans faktörü yoktur. Siteniz değerlenirse, 200-300 liraya mal ettiğiniz siteyi 1 yıl sonra 20-30 bin liraya bile satabilirsiniz.

WordPress İle Para Kazanmak hayal değil. WordPress sizlere kod yazma zahmetinden uzak, profesyonel bir Webmaster alanı sunuyor. Bir çok ücretsiz tema da cabası. İhtiyacınız olan şey,

  • Emek
  • Sabır

Bu iki erdem varsa, internetten hızlı para kazanmak çok kolay. Ama bunlardan biri eksik ise para kazanmak imkansızdır. Ben buna ES kuralı diyorum. Emek ve sabır başarı için anahtardır. İnternette rakipleriniz çok. O nedenle WordPress tabanlı sitenizi sürekli güncel tutmak zorundasınız. Google arama motorunun ilk sayfasında yer almak temel amacınız olmalıdır. Bunun için aylık-yıllık en çok tıklanan anahtar kelimelerin listesini yaparak ( Bknz Google Anahtar Kelime Analiz Sitesi) bu kelimeler üzerinden her gün 3 özgün makale yazın. Bir yıl sonra sitenizin yükselişini keyifle izleyin. Bu size hızlı para kazanma yöntemi yerine sabırla para kazanma yöntemi öğretir.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: