Xticaret Satış Ortaklığı

Xticaret Satış Ortaklığı

Yerli bir para kazanma sistemi olan Xticaret Satış Ortaklığı ücretli üyelik ister. Sizler bu platforma üye olduktan sonra 2 yoldan birini seçmek durumundasınız.

  • Sitede yer alan reklamları yayarak komisyon kazanmak
  • Kendi ürününüzü satıcı olarak kayıt edip başkalarının sizin için ürünü pazarlamasını sağlamak

Xticaret Satış Ortaklığı

Yerli bir sistem olan Xticaret Satış Ortaklığı eğer satacak iyi bir ürününüz varsa, belki işe yarayabilir ve size para kazandırabilir. Ama siz, orada gösterilen bir ürüne satış ortağı olduğunuzda ki bu ürünler;

  • Zayıflama ürünleri,
  • Eğitim setleri
  • Firma ürün reklamları

Gibi kategorilerde, ürünlerin reklam kodunu alarak kendi sitenize yerleştiriyorsunuz ve ziyaretçiler sizin reklama tıklayarak ürün ana sitesine ulaşıp alış veriş yaptığında size bir nevi % olarak komisyon ödenir. Şahsen bu işten para kazananlar var. Özellikle ürün sahipleri para kazanıyor.

Xticaret Satış Ortaklığı

İşini bilene para kazandıran bir ortaklı sistemidir. Ne var ki bu işi global anlamda en iyi şekilde yapan Clickbanktır. Hem kolay para kazanma hem de hızlı para kazanma yolu Clickbank’tır. Clickbank ile ilgili makalemize ulaşmak için Clickbank Satış Ortaklığı  yazımıza bakabilirsiniz.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: