Yazarak Para Kazanmak III

Yazarak Para Kazanmak III

Merhaba sevgili okurlar,

Yazı dizimizin bu bölümünde sizlere yazı yazarak para kazanmak ya da yazarak para kazanmak konusunda yazar ile site sahipleri arasındaki alış verişin özü hakkında verdiğimiz bilgileri biraz daha açarak devam ettirelim.

Site sahipleri makale yazanlara makaleler için para öderler. Makale yazarları her 100 kelime yazı için ortalama 1.5 lira ile 2 lira arasında değişen paralar alırlar. Günde 20 makale yazan bir emekli ya da bir ev hanımı yahut da bir öğrenci 40 lira kazanabilir. Makalede yazıları arttırırsa, söz gelimi 300 kelimelik makale 3 liradan 20 makale 60 lira para kazanılabilir. Bu meblağ ayda sizlere 1800 lira kazandırır ki ek gelir değildir bu günümüz şartlarını göz önüne alırsanız…

Kolay para kazanmak

Kolay para kazanmak için makale yazarak para kazanmak ya da yazı yazarak para kazanmak yolu ile kolay para kazanabileceğinizi belirttik. Makaleleri hangi konularda yazmalıyım ve nerede satabilirim gibi sorulara cevap verelim şimdi de;

Makalelerinizi, her konuda yazabilirsiniz. Teknoloji, bilim tarih, felsefe,oyun,film tanıtımı,magazin,haber,moda,dekorasyon,sağlık konuları en çok para getiren konular. O nedenle bu konularda yoğunlaşabilmek için gündemi takip edin. Ayrıca makalelerinizi satmak için r10 forumu, wmaraci forumu, iyimakale sitesi gibi platformları kullanabilirsiniz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: