Yazı yazarak para kazanmak II


Yazı yazarak para kazanmak II

Geçen yazımızda sizlere yazı yazarak para kazanma yöntemlerinden bahsedeceğimizi belirtmiştir. Birinci yazının devamı olan bu yazıda hiçbir akademik ünvana gerek kalmadan nasıl yazı yazarak para kazanabileceğinizi anlatmak istedik.

Ev ortamında, hiçbir dükkan –ofis açma ve zarar etme riskine girmeden oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz en kolay ve zevkli yöntemlerden biri olan internetten para kazanma yolları arasında en çok uygulanan bir yol olan yazarak para kazanmak hakkında bilgi vereceğiz.

Öncelikle yazı yazma, günlük tutma ve güncel dünyayı takip etme gibi bir alışkanlığınız varsa, imla kurallarına noktalama kurallarına ve ifade etme yeterliliğine sahipseniz, ayda 2000 lira kazanmamanız için hiçbir neden yok.

İnternetten Ayda 2000 lira kazanmak

Kulağa çok hoş gelen, hiçbir patron derdi olmayan, mesai sıkıntısı yaşamayacağınız, tamamen özgürce ve istediğiniz zaman yapabileceğiniz bir iş; yazı yazarak para kazanma işi.

İnternet ortamında milyonlarca sitenin Google başta olmak üzere, arama motorlarında birinci olmak için yarıştıklarını biliyorsunuz. Hepsi de ilk sayfada yer almak isterler. Pekiyi neden?

Site sahipleri neden Google’nin ilk sayfasında görünmek isterler?

Çünkü ziyaretçileri artacaktır. Bunun getirisi nedir diye sorabilirsiniz. Getirisi şu; çok ziyaretçi çok hit demektir ve sitedeki reklamların tıklanması demek… Bu da para demek… Hem de kolay para. Google site sahiplerine Adsense hesabından para öder. Site sahipleri de sitelerini güncel tutmak için sürekli makale yazmak ya da yazdırmak zorunda. Siz bu noktada devreye giriyorsunuz. Makale yazarak para kazanma sanatını icra etmek sizin işiniz. Sonra makalelerinizi site sahiplerine satarsınız. Onlar da sizin makaleleriniz kullanarak/satın alarak sitelerini güncel tutarlar. Böylece düzenli para kazanırlar.

Yazının devamını okumak için yazı yazarak para kazanmak III isimli makalemizi okuyun.

 

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: