Yeni Girişimciler İçin Yüksek Kazançlı İş Fikirleri – 2

Yeni Girişimciler İçin Yüksek Kazançlı İş Fikirleri – 2

Yeni girişimciler için iş fikirleri derlemeye devam ediyoruz. Yazı dizimizin ilk bölümünde tematik kafeleri ve yemek minibüslerini tanıttık. İkinci makalemizde de sizler için kazançlı iş fikirler derledik. Yazı dizimizin tamamına göz atarak yeni iş fikirleri ile ilgili ön bilgiler edinebilirsiniz.

Çocuklar İçin Uygulama Geliştirmek

Çocuklar İçin Uygulama Geliştirmek

Alış veriş dünyası satışının çoğunu çocuklar ve kadınlar için yapar. Bu nedenle bu iki gruba yönelik satış işlerinin başarı oranı çok daha yüksektir. Mobil uygulamalarda da bu durum değişmiyor. Çocuklar için yapılan uygulamalar en çok kazandıran uygulamalardır.

Çocukların akıllı telefon ve tabletlere erişim yaşı 4 – 5 yaşa kadar indi. Küçük bebeklerin bile elinde akıllı telefonlar ve tabletler görmek mümkün. Bu durum büyük bir pazarı da beraberinde doğurdu. Eğer uygulama yapma konusunda eğitimli iseniz çocuk uygulamalarını yönelmeniz size kesin kazanç sağlayacaktır. Uygulama geliştirme konusunda bilginiz yoksa, uygulama geliştiricilere sermaye sağlayarak ortaklıklara girebilirsiniz.

Web tabanlı iş fikirleri önümüzdeki 10 yıllara damga vuracaktır. Çocuklara yönelik geliştireceğiniz web uygulamaları ile büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Uygulamalarınızın içeriği eğlenceye dönük olduğu kadar eğitime de dönük olmalıdır. Anne babalara için de uygulamalar geliştirebilirsiniz. Çocuk gelişim evreleri, çocuk sağlığı, sağlıklı beslenme, iyi ebeveynlik gibi anne babaya yönelik uygulamalarla kazancınızı katlayabilirsiniz.

Yazılım Eğitmenliği

Yazılım Eğitmenliği

Yazılım konusundaki bilgi ve becerilerinizi paraya çevirmenin bir diğer yolu da yazılım eğitmenliğidir. Yazılım sektörü 21. Yy damga vuracak sektör olarak gösteriliyor. Birçok teknolojik alet, dijital platform ve hatta evlerimiz bile yazılımlarla yönetilecek. Eğitmenlik kazandıracak iş fikirleri arasındadır.

Geleceğin işi olan yazılım işi ile ilgili eğitim vererek ciddi kazanç sağlayabilirsiniz. Eğitimlerinizi yüz yüze sınıflarda yapabileceğiniz gibi, online eğitimler ve seminerler de düzenleyebilirsiniz.

Eğitmenlik işi de önümüzdeki yılların paralayan mesleklerinden biri olarak gösteriliyor. Bu iki parlak alanı birleştirerek hayal bile demeyeceğiniz seviyelerde para kazanabilirsiniz.

Eğitmenliğinizin yanına, yazılımla ilgili e-kitap yazımı ve ders içeriği üretimi de ekleyerek, unları da satabilirsiniz.

Yeni iş fikirleri ile ilgili, yeni bilgileri sunmaya devam edeceğiz. İş fikirlerine göz atarak hayatınıza yün verecek mesleği bulabilirsiniz.

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: