YouTube Partner Olarak Para Kazanma

You Tube Partner Olarak Para Kazanma

You Tube sitesinde özgün videolarınız var mı? Yoksa neden yok? Hemen özgün videolar ekleyin ve abone ziyaretçi kasarak YouTube Partner olarak büyük firmaların reklamlarını kendi videolarınızda yayınlayarak hızlı para kazanma yöntemini hayata geçirin.

Yüksek çözünürlüklü bir kameranız ya da akıllı bir telefonunuz varsa kendinizi dışarı atın ve her saniye değişen hayatı izlemeye alın. İlginç bir video çekip Youtube’ye atarsanız, inanın özgün olduğu için çok hit getirecektir. Gelen bu hitleri herhangi bir şirketin reklamını yapmak için kullanabilir ve PayPaL hesabınızı şişirebilirsiniz. Zaten Adsense sizlere hit alan videolar için her 10 bin tıklama için 100 lira para öder. Bu yetmezse, alternatif reklam şirketleri ile anlaşın. Mail atarak, kanalınızı ve potansiyelinizi ortaya koyun.

Televizyonda ilginç bir görüntü bir olay ya da bir haberi kaydedin.

Televizyonda yüzlerce yerli ve yabancı kanal var. İlginç komik ciddi veya herhangi bir kategoride insanların ilgisini çekecek bir konuyu 2-3 dakikalık bir video yaparak büyük hitler çekebilirsiniz.

İnternette televizyon kanallarını takip ederek gördüğünüz bir haberin videosunu da çekip You Tube kanalına atarak para kazanmanın yolunu açabilirsiniz.

Youtube Partner Şirketler

Youtube kullanmada emekleme aşamasında iseniz

  • Awesomeness şirketi
  • Life network şirketi

Gibi şirketleri kullanmakla işe başlayın. Daha sonra ilerledikçe,

  • Freedom Şirketi
  • Quiz Şirketi
  • Group Şirketi

gibi partner şirketlerinden güzel gelirler elde edin. İnternette her alandan para kazanabileceğiniz unutmayın. Hem de her alandan…

Makaleyi Puanlayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternetten Para Kazanma Yolları

Hızlı Para Kazan site sahibi. Sizlere internetten ve gerçek hayattan derlediğim ve bazılarını tecrübe ettiğim para kazanma makalelerini yayınlamaya kendimi adadım. :)

Bir Cevap Yazın

Lütfen "Adblock" tarzı reklam engelleyici eklenti kullanıyorsanız kapatın. Çünkü sitenin tek gelir kaynağı reklamlardır.
%d blogcu bunu beğendi: